октомври 19
Home Седмицата Спорт Победа за "Балкан" срещу поляци

Победа за "Балкан" срещу поляци

Е-мейл Печат ПДФ

balkanНай-старият български отбор "Балкан" 2001 победи с 2:1 "Търновия". В края на първото полувреме поляците поведоха в резултата след прецизно изпълнение на ъглов удар. На полувремето балканци имаха един пасивен гол. В средата на втората част, полският страж изпусна висока топка и Васил Чирпанлиев вкара гол на метър от линията с глава. Костадин Шилев се възползва по прекрасен начин от грешка на полския вратар и вкара рядко срещан гол от воле за 2:1.
Тази събота, 17-ти юни, от 4:30 ч. след обяд, на адрес: 1014 South Main St, Lombard, IL 60148, "Балкан" играе с "Торино".

По същото време другият роден тимq "България", загуби с 2:1 от временния лидер "Хорсебокс Юнайтед". Почетното попадение за "лъвовете" вкара Иван Костов, след прострелно центриране на Ивалин Гунчев.
Тази събота, 17-ти юни, от 4:30 ч. след обяд, на адрес: 1254 S Douglas Ave, Arlington Heights, IL 60005, "България" ще играе срещу "Селтик" Чикаго.